Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 160A 36kA LZMC1-4-A160-I 111917 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 250A DMV250N/3 1814408 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 160A 36kA LZMC1-4-A160-I 111917 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111917
Stan magazynowy: 1 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 160A 36kA LZMC1-4-A160-I 111917 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.