Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 20A 36kA LZMC1-A20-I 111888 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 20A 36kA LZMC1-A20-I 111888 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 111888
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 20A 36kA LZMC1-A20-I 111888 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.