Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 25A 36kA LZMC1-A25-I 111889 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 25A 36kA LZMC1-A25-I 111889 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 111889
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 25A 36kA LZMC1-A25-I 111889 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.