Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 400A 4-biegunowy 50kA LZMN3-4-A400-I 116474 EATON
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 400A 4-biegunowy 50kA LZMN3-4-A400-I 116474 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 116474
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 400A 4-biegunowy 50kA LZMN3-4-A400-I 116474 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.