Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 200A 36kA LZMC2-A200-I 111939 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 160A DMV160N/3 1814178 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 200A 36kA LZMC2-A200-I 111939 EATON
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111939
Stan magazynowy: 3 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 200A 36kA LZMC2-A200-I 111939 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.