Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 160A 36kA LZMC2-A160-I 111938 EATON
Polecamy
Syrena 2 tonowa 12/24V AC/DC XVS10BMW Schneider Electric
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 160A 36kA LZMC2-A160-I 111938 EATON
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111938
Stan magazynowy: 3 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 160A 36kA LZMC2-A160-I 111938 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.