Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 800A 3-biegunowy 50kA LZMN4-AE800-I 111978 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 800A 3-biegunowy 50kA LZMN4-AE800-I 111978 EATON
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111978
Stan magazynowy: 3 szt.
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 800A 3-biegunowy 50kA LZMN4-AE800-I 111978 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.