Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 1250A 50kA LZMN4-AE1250-I 111980 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 1250A 50kA LZMN4-AE1250-I 111980 EATON
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111980
Stan magazynowy: 2 szt.
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 1250A 50kA LZMN4-AE1250-I 111980 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.