Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 80A 36kA LZMC1-4-A80-I 111914 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 80A 36kA  LZMC1-4-A80-I 111914 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 111914
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 80A 36kA LZMC1-4-A80-I 111914 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.