Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 250A 36kA LZMC2-A250-I 111940 EATON
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 250A 36kA LZMC2-A250-I 111940 EATON
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111940
Stan magazynowy: 2 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 250A 36kA LZMC2-A250-I 111940 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.