Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 32A 3-biegunowy 36kA LZMC1-A32-I 111890 EATON
Polecamy
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric
Wyłącznik różnicowoprądowy 4-biegunowy 40A 0,03A typ AC ID K A9Z05440 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 32A 3-biegunowy 36kA LZMC1-A32-I 111890 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111890
Stan magazynowy: 3 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 32A 3-biegunowy 36kA LZMC1-A32-I 111890 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.