Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 4-biegunowy 250A 36kA LZMC2-4-A250-I 116437 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 250A 36kA LZMC2-4-A250-I 116437 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 116437
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 4-biegunowy 250A 36kA LZMC2-4-A250-I 116437 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.