Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton LZM 40A-1600A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 3-biegunowy 63A 36kA LZMC1-A63-I 111893 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 63A 36kA LZMC1-A63-I 111893 EATON
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 111893
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy 3-biegunowy 63A 36kA LZMC1-A63-I 111893 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.