Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D150FE7-Stycznik-mocy-I-150A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-115-V-A-Schneider-Electric
Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D150FE7
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D150FE7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf