Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła 4 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D150P7
Stan magazynowy: 5 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=150 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 230V AC
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 230V AC 1Z 1R LC1D150P7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf