Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D115E7 Schneider Electric
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D115E7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D115E7
Stan magazynowy: 2 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D115E7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 48V AC
Prąd znamionowy: In=115 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D115E7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 115A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D115E7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf