Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D12FD-Stycznik-nawrotny-I-12A-AC-3-napięcie-cewki-110-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D12FD
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 12A, napięcie sterujące 110 V DC LC2D12FD Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf