Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A 3P 110V AC 1Z 1R LC1D150F7 Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D150F7-Stycznik-mocy-150A-3P-110V-AC-1Z-1R-Schneider-Electric
Stycznik mocy 150A 3P 110V AC 1Z 1R LC1D150F7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D150F7
Stan magazynowy: 3 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A 3P 110V AC 1Z 1R LC1D150F7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.