Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D150E7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D150E7 Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D150E7
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D150E7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 48V AC
Prąd znamionowy: In=150 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D150E7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 150A 3-biegunowy 48V AC 1Z 1R LC1D150E7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf