Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D150V7-Stycznik-mocy-I-150A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-400V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D150V7
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 150A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 400V AC LC1D150V7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf