Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D150M7-Stycznik-mocy-150A-3P-220V-AC-1Z-Schneider-Electric
Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D150M7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 150A 3P 220V AC 1Z 1R LC1D150M7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf