Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D65AFE7-Stycznik-mocy-I-65A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-115-V-A-Schneider-Electric
Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D65AFE7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik mocy 65A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 115 V AC LC1D65AFE7 Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf