Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy I= 80A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 200 V AC LC1D80L6 Schneider Electric
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D80L6-Stycznik-mocy-I-80A-AC-3-styki-pom-1NC+1NO-nap-cewki-200-V-AC-Schneider-Electric
Stycznik mocy I= 80A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 200 V AC LC1D80L6 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D80L6
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy I= 80A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 200 V AC LC1D80L6 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy I= 80A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 200 V AC LC1D80L6 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf