Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/2-DC 279138 EATON
Polecamy
Syrena 2 tonowa 12/24V AC/DC XVS10BMW Schneider Electric
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/2-DC 279138 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/2-DC 279138 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 279138
Stan magazynowy: 111 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 10A 15kA AC/DC FAZ-C10/2-DC 279138 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=10 A