Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 25A 15kA DC FAZ-C25/2-DC 279142 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011 APATOR
Rozłącznik izolacyjny 3P 400A RIN 400 S 63-811226-011. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 25A 15kA DC FAZ-C25/2-DC 279142 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 25A 15kA DC FAZ-C25/2-DC 279142 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
2 osoby kupiły 2 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 279142
Stan magazynowy: 9 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 25A 15kA DC FAZ-C25/2-DC 279142 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=25 A