Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 40A 15kA AC FAZ-C40/1N 278678 EATON
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N  charakterystyka C 40A 15kA AC FAZ-C40/1N 278678 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N  charakterystyka C 40A 15kA AC FAZ-C40/1N 278678 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
2 osoby kupiły 2 produkty
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 278678
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 40A 15kA AC FAZ-C40/1N 278678 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: FAZ seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=15 kA
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=40 A