Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 20A 15kA DC FAZ-C20/2-DC 279141 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 20A 15kA DC FAZ-C20/2-DC 279141 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy  charakterystyka C 20A 15kA DC FAZ-C20/2-DC 279141 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 279141
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 2-biegunowy charakterystyka C 20A 15kA DC FAZ-C20/2-DC 279141 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=20 A