Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 60 V DC LC1D25ND Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D25ND-Stycznik-mocy-I-25A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-60-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 60 V DC LC1D25ND Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D25ND
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 60 V DC LC1D25ND Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 60 V DC LC1D25ND Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 60 V DC LC1D25ND Schneider Electric-informacje techniczne.pdf