Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 24V DC 1Z 1R LC1D25BD Schneider Electric
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 24V DC 1Z 1R LC1D25BD Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
2 osoby kupiły 2 produkty
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: LC1D25BD
Stan magazynowy: 215 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 24V DC 1Z 1R LC1D25BD Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Prąd znamionowy: In=25 A
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 24V DC
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 24V DC 1Z 1R LC1D25BD Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 24V DC 1Z 1R LC1D25BD Schneider Electric-informacje techniczne.pdf