Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 240 V AC LC1D25U7 Schneider Electric
Polecamy
Duży przycisk bezpieczeństwa 1R 1Z bez samopowrotu czerwony IP67 FAK-R/V/KC11/IY 229748 EATON
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D25U7-Stycznik-mocy-I-25A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-240-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 240 V AC LC1D25U7 Schneider Electric
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D25U7
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 240 V AC LC1D25U7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 240 V AC LC1D25U7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 240 V AC LC1D25U7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf