Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC2D38BD-Stycznik-nawrotny-I38A-AC-3-napięcie-cewki-24-V-Schneider-Electric
Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC2D38BD
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Instrukcja montażu Stycznik nawrotny 38A, napięcie sterujące 24 V DC LC2D38BD Schneider Electric-instrukcja montażu.pdf