Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 120 V AC LC1D25G7 Schneider Electric
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
LC1D25G7-Stycznik-mocy-I-25A-AC-3-styki-pom-1NC-1NO-nap-cewki-120-V-Schneider-Electric
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 120 V AC LC1D25G7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D25G7
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 120 V AC LC1D25G7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 120 V AC LC1D25G7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 25A, styki pom. 1NC+1NO, napięcie sterujące 120 V AC LC1D25G7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf