Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 160A do wbudowania P5-160/EA/SVB 280922 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: LC1D25M7
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (3)
  • Recenzje produktu (0)
Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: TeSys seria
Napięcie sterujące: 220V AC
Konfiguracja styków głównych (NO, NC)+pomocniczych (Z, R): 3 NO + 1Z 1R
Prąd znamionowy: In=25 A
  • Karta katalogowa Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric-karta katalogowa.pdf
  • Informacje techniczne Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric-informacje techniczne.pdf
  • Deklaracja zgodności / certyfikat Stycznik mocy 25A 3-biegunowy 220V AC 1Z 1R LC1D25M7 Schneider Electric-deklaracja zgodności.pdf