Strona główna » Silniki / Sterowanie / Styczniki » Styczniki / Przekaźniki przeciążeniowe » Schneider Electric styczniki » Schneider Electric styczniki TeSys D 0,06 kW-75 kW » Stycznik mocy I= 65A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 24 V DC LC1D65A3BD Schneider Electric
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Stycznik mocy I= 65A [AC-3], styki pom. 1NC+1NO, nap. cewki 24 V DC LC1D65A3BD Schneider Electric
SCHNEIDER ELECTRIC
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni
Kod producenta: LC1D65A3BD
Stan magazynowy: 10 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Indeks producenta: LC1D65A3BD
  • Liczba styków głównych zwiernych: 3
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych: 1
  • Rodzaj napięcia sterowniczego: DC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk kablowy
  • Wersja modułowa: Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]: 30
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od: -
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] do: 24
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: 80
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: 65