Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton BZM 32A-400A Icu 36, 50 kA » Wyzwalacz wzrostowy 240V AC BZM1-3-XA230-240VAC 158056 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
158056-Wyzwalacz-wzrostowy-240V-AC-BZM1-3-XA230-240VAC-Eaton
Wyzwalacz wzrostowy 240V AC BZM1-3-XA230-240VAC 158056 Eaton
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 158056
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Wyzwalacz wzrostowy 240V AC BZM1-3-XA230-240VAC 158056 Eaton. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.