Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton BZM 32A-400A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 36kA BZMC1-A80-BT 131263 Eaton
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy 80A 3P 36kA BZMC1-A80-BT 131263-90096
Wyłącznik mocy 80A 3-biegunowy 36kA BZMC1-A80-BT 131263 Eaton
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 131263
  • Recenzje produktu (0)
  • Budowa urządzenia: Urządzenie mocowane na stałe
  • Indeks producenta: 131263
  • Liczba biegunów: 3
  • Odpowiedni do montażu na szynie DIN: Tak
  • Przyłącza obwodów głównych: Z przodu
  • Rodzaj elementu przełączającego: Dźwignia
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego: Zacisk ramowy
  • Stopień ochrony (IP): IP20
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] do: 1200
  • Zakres nastawy bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego [A] od: 800
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz [kA]: 36