Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki mocy 40A do 4000A » Eaton BZM 32A-400A Icu 36, 50 kA » Wyłącznik mocy BZM 32A BZMC1-A32-BT 131259 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik mocy BZM 32A BZMC1-A32-BT 131259 EATON
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 131259
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik mocy BZM 32A BZMC1-A32-BT 131259 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.