Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (1A – 125A PLHT Seria) » Charakterystyka C (1A-125A PLHT-C/4) » Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy C 100A 25kA AC PLHT-C100/4 248092 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy C 100A 25kA AC PLHT-C100/4 248092 EATON
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 248092
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (2)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 4-biegunowy C 100A 25kA AC PLHT-C100/4 248092 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.