Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (1A – 125A PLHT Seria) » Charakterystyka C (1A-125A PLHT-C/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N C 32A 25kA AC PLHT-C32/3N 248061 Eaton
Polecamy
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3P N C 32A 25kA AC PLHT-C32/3N 248061-9911
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N C 32A 25kA AC PLHT-C32/3N 248061 Eaton