Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (1A – 125A PLHT Seria) » Charakterystyka C (1A-125A PLHT-C/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N charakterystyka C 100A 20kA AC PLHT-C100/3N 248066 EATON
Polecamy
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric
Syrena 2 tonowa 230V AC XVS10MMW Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N  charakterystyka C 100A 20kA AC PLHT-C100/3N 248066 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N  charakterystyka C 100A 20kA AC PLHT-C100/3N 248066 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 248066
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N charakterystyka C 100A 20kA AC PLHT-C100/3N 248066 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: PLHT seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=20 kA
Liczba biegunów: 4-bieguny
Prąd znamionowy: In=100 A