Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka D (1A-63A FAZ-D/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 25A 15kA AC FAZ-D25/3N 279000 Eaton
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 22 kW 3x380...460V z filtrem EMC C3 IP20 ATV310HD22N4EF Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3P N D 25A 15kA AC FAZ-D25/3N 279000-10069
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 25A 15kA AC FAZ-D25/3N 279000 Eaton