Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka D (1A-63A FAZ-D/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 16A 15kA AC FAZ-D16/3N 278998 Eaton
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 100A do wbudowania P3-100/EA/SVB 074320 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3P N D 16A 15kA AC FAZ-D16/3N 278998-10067
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 16A 15kA AC FAZ-D16/3N 278998 Eaton