Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 4-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka D (1A-63A FAZ-D/4) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 20A 15kA AC FAZ-D20/3N 278999 Eaton
Polecamy
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric
Stycznik modułowy 40A 4Z 0R 230V AC iCT A9C20844 Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3P N D 20A 15kA AC FAZ-D20/3N 278999-10068
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy+N D 20A 15kA AC FAZ-D20/3N 278999 Eaton