Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka C (1A-63A PLSM-C/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 40A 10kA PLSM-C40/3-MW 242478 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON
Łącznik krzywkowy 0-1 3-biegunowy 25A do wbudowania P1-25/EA/SVB 041097 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka C 40A 10kA PLSM-C40/3-MW 242478 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka C 40A 10kA PLSM-C40/3-MW 242478 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 242478
Stan magazynowy: 20 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 40A 10kA PLSM-C40/3-MW 242478 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: PLSM seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=10 kA
Liczba biegunów: 3-bieguny
Prąd znamionowy: In=40 A