Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka C (1A-63A PLSM-C/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 20A 10kA PLSM-C20/3-MW 242475 EATON
Polecamy
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric
Przemiennik częstotliwości Easy Altivar 310 3,0 kW 3x380...460V bez filtra EMC ATV310HU30N4E Schneider Electric. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka  C 20A 10kA PLSM-C20/3-MW 242475 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka  C 20A 10kA PLSM-C20/3-MW 242475 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 242475
Stan magazynowy: 9 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 20A 10kA PLSM-C20/3-MW 242475 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 3-bieguny
Prąd znamionowy: In=20 A