Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka C (1A-63A PLSM-C/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 32A 10kA PLSM-C32/3-MW 242477 EATON
Polecamy
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON
Rozłącznik izolacyjny 3-biegunowy 400A DMV400N/3 1814411 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka C 32A 10kA PLSM-C32/3-MW 242477 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy  charakterystyka C 32A 10kA PLSM-C32/3-MW 242477 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 242477
Stan magazynowy: 7 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 32A 10kA PLSM-C32/3-MW 242477 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 3-bieguny
Prąd znamionowy: In=32 A