Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 3-biegunowe (1A – 63A PLSM Seria) » Charakterystyka C (1A-63A PLSM-C/3) » Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 16A 10kA PLSM-C16/3-MW 242474 EATON
Polecamy
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422-135094
Lampa sygnalizacyjna błyskowa czerwona GW27422 Gewiss
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka  C 16A 10kA PLSM-C16/3-MW 242474 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka  C 16A 10kA PLSM-C16/3-MW 242474 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 242474
Stan magazynowy: 86 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 3-biegunowy charakterystyka C 16A 10kA PLSM-C16/3-MW 242474 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Seria produktu: PLSM seria
Typ charakterystyki: Charakterystyka C
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa: Icu=10 kA
Liczba biegunów: 3-bieguny
Prąd znamionowy: In=16 A