Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 63A 15kA AC FAZ-C63/1N 278680 EATON
Polecamy
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON
Przycisk bezpieczeństwa 22mm 0Z 1R IP66 klucz M22-PVS/K01 216514 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka  C 63A 15kA AC FAZ-C63/1N 278680 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka  C 63A 15kA AC FAZ-C63/1N 278680 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
EATON
Dostępność: Niedostępny
Czas wysyłki: Towar na zamówienie
Kod producenta: 278680
Stan magazynowy: 0 szt.
Twoje korzyści: Twoje korzyści
Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania (4)
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 63A 15kA AC FAZ-C63/1N 278680 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=63 A