Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka C (1A-63A FAZ-C/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 10A 15kA AC FAZ-C10/1N 278670 EATON
Polecamy
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472
Łącznik krzywkowy awaryjny 16A 3P ATEX Strefa 22(D) w puszcze aluminiowej GW70472. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka  C 10A 15kA AC FAZ-C10/1N 278670 EATONSchematyCharakterystyki prądowo-czasowe
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka  C 10A 15kA AC FAZ-C10/1N 278670 EATON
Schematy
Charakterystyki prądowo-czasowe
Czas wysyłki: 24 godziny
Kod producenta: 278670
Stan magazynowy: 73 szt.
  • Recenzje produktu (0)
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N charakterystyka C 10A 15kA AC FAZ-C10/1N 278670 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
Liczba biegunów: 2-bieguny
Prąd znamionowy: In=10 A