Strona główna » Aparatura łączeniowa » Wyłączniki nadprądowe » Wyłączniki nadprądowe 2-biegunowe (0,5A - 63A FAZ Seria) » Charakterystyka B (1A-63A FAZ-B/2) » Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 10A 6kA AC FAZ-PN-B10/1N 279147 Eaton
Polecamy
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON
Przycisk sterowniczy 22mm podwójny czerwony/zielony z samopowrotem z podświetleniem 1Z 1R M22-DDL-GR-X1/X0/K11/230-W 216509 EATON. Instrukcja obsługi dostarczana jest razem z produktem.
  • hELUKABEL cLEAN cABLE
Wyłącznik nadprądowy 1P N B 10A 6kA AC FAZ-PN-B10/1N 279147-10149
Wyłącznik nadprądowy 1-biegunowy+N B 10A 6kA AC FAZ-PN-B10/1N 279147 Eaton